Продавець Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1157 відгуків
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин аюрведи VEDASTAN

7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016: Медицина та здоров'я в сучасному світі.

7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016: Медицина та здоров'я в сучасному світі.

7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016 і Арогья Експо відкриває нові шляхи до здорового майбутнього. З'їзди Світового Конгресу Аюрведи збирають тисячі фахівців аюрведи, лікарів західної та східної медицини, вчених, представників великих виробництв і компаній, що займаються випуском лікарських препаратів і засобів для здоров'я.

 

Попередні конгреси проходили в найбільших містах Індії – Кочин, Пуна, Джайпур, Бангалор, Бхопал і Делі. Найбільше число делегатів – понад 4200 зібралося в Бангалорі. Найбільша кількість відвідувачів, які взяли участь у Arogya Expo було в Пуні, де понад 500.000 чоловік скористалися можливостями онлайн конференції. Найбільшу кількість іноземних делегатів, близько 300 людей взяло участь у Конгресі, що проходив у місті Бангалор. .

7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016 планується провести в найбільшому науковому центрі міста Калькутта з 1 – 4 грудня. Секретаріат конгресу зарезервував частина місць для закордонних представників.

В рамках 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведа 2016 пройде 5 пленарних засідань, 25 паралельних сесій, буде представлено велику кількість різних доповідей, наукових і дослідних презентацій. Цей конгрес також став за останні роки єдиним майданчиком для презентації останніх новинок і розробок в області медицини і натуральних препаратів, місцем для дискусій по основним напрямкам медичної допомоги, розвитку охорони здоров'я і світовим тенденціям охорони здоров'я. Свою продукцію фахівцям і приватним відвідувачам представлять провідні виробники відомих брендів препаратів і косметичних засобів.

Мета конгресу – розвиток ефективності системи надання медичної допомоги, підготовка висококваліфікованих фахівців, забезпечення інноваційного розвитку охорони здоров'я, формування єдиної інформаційної системи в галузі, обмін досвідом і знаннями між провідними науково-дослідними центрами, лікарями і виробниками.

Аюрведа – багатовікова перевірена часом форма індійської медицини, набирає популярність у всьому світі. Світовий Конгрес Аюрведи, що проводиться з 2002 року об'єднує велику кількість практиків аюрведи, вчених і дослідників з Індії та інших країн, а також викладачів, студентів і працівників охорони здоров'я, які потребують безпечної та ефективної системи лікування широкого спектру захворювань і порушень здоров'я.

Аюрведа представляє з себе унікальну комплексну форму медицини, що включає в себе хірургію, лікування патологічних станів і ряд інших дисциплін, пов'язаних з медико – санітарною допомогою, профілактичною і лікувальною медициною.

Розвиток сучасної науки і парадигми в оцінці терапевтичної цінності засобів та методик лікування у медичній практиці часто призводять до переосмислення традиційних підходів. Діяльність конгресів і форумів, що підтверджують зберігається актуальність і нюанси традиційних методів лікування, таких як Аюрведа не втрачають свого значення з плином часу.

Аюрведа – «наука життя» є джерелом більшості сучасних систем охорони здоров'я. Проте навіть така давня традиційна практика, як Аюрведа зіткнулася з проблемами, особливо на рубежі 20-го століття. На даний момент часу існує гостра необхідність для надійної платформи, яка може поширювати достовірну, об'єктивну і вичерпну інформацію для національних і світових аудиторій. Визнаючи цю потребу, Виджнана Бхарати організував перший Всесвітній конгрес Аюрведи (WAC) в 2002 році в Коті.

Світовий Конгрес Аюрведи став надійною платформою для поширення знань аюрведи в новому тысячелетиии. Слід зазначити, що незважаючи на видимі об'єктивні проблеми, глобальне розуміння і поширення знань Аюрведи набирає обертів у всьому світі. Все більше і більше людей по всьому світу відкривали для себе ці знання, як панацею для позбавлення від проблем і захворювань, пов'язаних із способом життя, погіршується екологією, стресами, поширенням хронічних і невиліковних хвороб. Сучасні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність засобів і методів аюрведи, викликавши ще більший інтерес до цієї науки.

За останні роки Світовий Конгрес Аюрведи став глобальною платформою для всіх зацікавлених сторін для створення мереж та участі в інтелектуальному обміні досвідом, медичними науково-дослідними знаннями. Конгрес демонструє досягнення у відповідних областях, орієнтує студентів і полегшує взаємодію між професіоналами і споживачами, тим самим підвищуючи розвиток і поширення торгових відносин.

7-й Всесвітній конгрес буде проводити ексклюзивні наукові сесії для демонстрації останніх дослідницьких досягнень, проведених в рамках Аюрведи.

Науковий комітет і всесвітньо відомі експерти розглянуть тези, представлені у відповідності з рекомендаціями, поданими науковим комітетом. Рішення Наукового комітету є остаточними з усіх питань, що стосуються подання та публікації в зв'язку з Конгресом.

Цільова аудиторія складається з фахівців – практиків, проектувальників, виробників, груп споживачів і торгових представників. Наукові тези не будуть розглядатися як засіб для реклами продукції. Світовий конгрес Аюрведи надає альтернативні можливості для просування продукції.

Подача тез та документів для участі у конгресі здійснюється через онлайн – модуль, розташований на офіційному сайті. Тези, представлені в будь-якому іншому вигляді не будуть прийняті. Всі діаграми, фотографії, таблиці і рівняння, використовувані в плакатах повинні бути видимими і читаються.

Всі усні презентації отримають 8 хвилин, далі 2 хвилини відводяться на обговорення через модератора. Презентація значущих матеріалів буде мати більш тривалий період.

Всі відібрані тези усних презентацій і авторські матеріали будуть опубліковані у збірнику тез 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведи. Вони також з'являться в офіційному журналі Всесвітнього фонду Аюрведа, журналі Аюрведи, інтегральної медицини, а також в ряді інших джерел медичної тематики.

Пленуми

Тема

Дата

Час

Моделі інтегральної медицини

02.12.2016

11:15 -13:15

Дослідження в аюрведе і сучасній медицині

03.12.2016

9:00 – 11:00

Інноваційні напрями

03.12.2016

11:15 – 13:15

Аюрведа в екстрених ситуаціях

04.12.2016

9:00 – 11:00

Аюрведа – перспективи майбутнього

04.12.2016

11:15 – 13:15

Інформація

Офіційна інформація: Секретаріат. Індія, штат Карнатака, р. Бангалор, Маллесварам, Маргоза роад 107/1. Заявку на участь у конгресі можна подати за тел: +91 80 2346 7439/4214 0442

E -mail для зв'язку / запиту: info@ayurworld.org

Сайт 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведа 2016 (на англ. мовою): http://www.ayurworld.org/

Дата проведення конгресу: 1-4 грудня 2016 р., Калькутта, Індія

Інші новини
Контакти
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™
+380968050757
Ірина
  • WhatsApp+380968050757
  • Telegram+380968050757

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner