7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016: Медицина та здоров'я в сучасному світі.
7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016 і Арогья Експо відкриває нові шляхи до здорового майбутнього. З'їзди Світового Конгресу Аюрведи збирають тисячі фахівців аюрведи, лікарів західної та східної медицини, вчених, представників великих виробництв і компаній, що займаються випуском лікарських препаратів і засобів для здоров'я.
Попередні конгреси проходили в найбільших містах Індії – Кочин, Пуна, Джайпур, Бангалор, Бхопал і Делі. Найбільше число делегатів – понад 4200 зібралося в Бангалорі. Найбільша кількість відвідувачів, які взяли участь у Arogya Expo було в Пуні, де понад 500.000 чоловік скористалися можливостями онлайн конференції. Найбільшу кількість іноземних делегатів, близько 300 людей взяло участь у Конгресі, що проходив у місті Бангалор. .
7-й Всесвітній конгрес Аюрведа 2016 планується провести в найбільшому науковому центрі міста Калькутта з 1 – 4 грудня. Секретаріат конгресу зарезервував частина місць для закордонних представників.
В рамках 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведа 2016 пройде 5 пленарних засідань, 25 паралельних сесій, буде представлено велику кількість різних доповідей, наукових і дослідних презентацій. Цей конгрес також став за останні роки єдиним майданчиком для презентації останніх новинок і розробок в області медицини і натуральних препаратів, місцем для дискусій по основним напрямкам медичної допомоги, розвитку охорони здоров'я і світовим тенденціям охорони здоров'я. Свою продукцію фахівцям і приватним відвідувачам представлять провідні виробники відомих брендів препаратів і косметичних засобів.
Мета конгресу – розвиток ефективності системи надання медичної допомоги, підготовка висококваліфікованих фахівців, забезпечення інноваційного розвитку охорони здоров'я, формування єдиної інформаційної системи в галузі, обмін досвідом і знаннями між провідними науково-дослідними центрами, лікарями і виробниками.
Аюрведа – багатовікова перевірена часом форма індійської медицини, набирає популярність у всьому світі. Світовий Конгрес Аюрведи, що проводиться з 2002 року об'єднує велику кількість практиків аюрведи, вчених і дослідників з Індії та інших країн, а також викладачів, студентів і працівників охорони здоров'я, які потребують безпечної та ефективної системи лікування широкого спектру захворювань і порушень здоров'я.
Аюрведа представляє з себе унікальну комплексну форму медицини, що включає в себе хірургію, лікування патологічних станів і ряд інших дисциплін, пов'язаних з медико – санітарною допомогою, профілактичною і лікувальною медициною.
Розвиток сучасної науки і парадигми в оцінці терапевтичної цінності засобів та методик лікування у медичній практиці часто призводять до переосмислення традиційних підходів. Діяльність конгресів і форумів, що підтверджують зберігається актуальність і нюанси традиційних методів лікування, таких як Аюрведа не втрачають свого значення з плином часу.
Аюрведа – «наука життя» є джерелом більшості сучасних систем охорони здоров'я. Проте навіть така давня традиційна практика, як Аюрведа зіткнулася з проблемами, особливо на рубежі 20-го століття. На даний момент часу існує гостра необхідність для надійної платформи, яка може поширювати достовірну, об'єктивну і вичерпну інформацію для національних і світових аудиторій. Визнаючи цю потребу, Виджнана Бхарати організував перший Всесвітній конгрес Аюрведи (WAC) в 2002 році в Коті.
Світовий Конгрес Аюрведи став надійною платформою для поширення знань аюрведи в новому тысячелетиии. Слід зазначити, що незважаючи на видимі об'єктивні проблеми, глобальне розуміння і поширення знань Аюрведи набирає обертів у всьому світі. Все більше і більше людей по всьому світу відкривали для себе ці знання, як панацею для позбавлення від проблем і захворювань, пов'язаних із способом життя, погіршується екологією, стресами, поширенням хронічних і невиліковних хвороб. Сучасні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність засобів і методів аюрведи, викликавши ще більший інтерес до цієї науки.
За останні роки Світовий Конгрес Аюрведи став глобальною платформою для всіх зацікавлених сторін для створення мереж та участі в інтелектуальному обміні досвідом, медичними науково-дослідними знаннями. Конгрес демонструє досягнення у відповідних областях, орієнтує студентів і полегшує взаємодію між професіоналами і споживачами, тим самим підвищуючи розвиток і поширення торгових відносин.
7-й Всесвітній конгрес буде проводити ексклюзивні наукові сесії для демонстрації останніх дослідницьких досягнень, проведених в рамках Аюрведи.
Науковий комітет і всесвітньо відомі експерти розглянуть тези, представлені у відповідності з рекомендаціями, поданими науковим комітетом. Рішення Наукового комітету є остаточними з усіх питань, що стосуються подання та публікації в зв'язку з Конгресом.
Цільова аудиторія складається з фахівців – практиків, проектувальників, виробників, груп споживачів і торгових представників. Наукові тези не будуть розглядатися як засіб для реклами продукції. Світовий конгрес Аюрведи надає альтернативні можливості для просування продукції.
Подача тез та документів для участі у конгресі здійснюється через онлайн – модуль, розташований на офіційному сайті. Тези, представлені в будь-якому іншому вигляді не будуть прийняті. Всі діаграми, фотографії, таблиці і рівняння, використовувані в плакатах повинні бути видимими і читаються.
Всі усні презентації отримають 8 хвилин, далі 2 хвилини відводяться на обговорення через модератора. Презентація значущих матеріалів буде мати більш тривалий період.
Всі відібрані тези усних презентацій і авторські матеріали будуть опубліковані у збірнику тез 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведи. Вони також з'являться в офіційному журналі Всесвітнього фонду Аюрведа, журналі Аюрведи, інтегральної медицини, а також в ряді інших джерел медичної тематики.
Пленуми
Тема | Дата | Час |
---|---|---|
Моделі інтегральної медицини | 02.12.2016 | 11:15 -13:15 |
Дослідження в аюрведе і сучасній медицині | 03.12.2016 | 9:00 – 11:00 |
Інноваційні напрями | 03.12.2016 | 11:15 – 13:15 |
Аюрведа в екстрених ситуаціях | 04.12.2016 | 9:00 – 11:00 |
Аюрведа – перспективи майбутнього | 04.12.2016 | 11:15 – 13:15 |
Інформація
Офіційна інформація: Секретаріат. Індія, штат Карнатака, р. Бангалор, Маллесварам, Маргоза роад 107/1. Заявку на участь у конгресі можна подати за тел: +91 80 2346 7439/4214 0442
E -mail для зв'язку / запиту: info@ayurworld.org
Сайт 7-го Всесвітнього конгресу Аюрведа 2016 (на англ. мовою): http://www.ayurworld.org/
Дата проведення конгресу: 1-4 грудня 2016 р., Калькутта, Індія
- Вебінар: Дихальна гімнастика як метод поліпшення стану після перенесених респіраторних захворювань 20 листопада 2020Чому традиційні дихальні технік ні в якому разі не можна використовувати у гостру фазу захворювання ГРВІ? Яку гімнастику і масажні техніки можна застосовувати в період ремісії після перенесеної ГРВІ? Як ефективніше відновити функцію легенів?Повна версія новини
- Сертифікаційний Курс "Практична Аюрведа" онлайн з 10 жовтняОрганізований Всеіндійської Асоціацією фахівців з Аюрведою - Нью Делі, Індія. Можливість спілкуватися з викладачами безпосередньо, через перекладача. Заняття будуть проходити щотижня (сб, нд) у Zoom 2-3 години.Повна версія новини