Продавець Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1171 відгук
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин аюрведи VEDASTAN
Навчання Трансцендентальної медитації для оздоровлення організму через вивільнення стресу і втоми, фото 2

Навчання Трансцендентальної медитації для оздоровлення організму через вивільнення стресу і втоми

 • Послуга
 • Код: Трансцендентальной медит

1 ₴

Навчання Трансцендентальної медитації для оздоровлення організму через вивільнення стресу і втоми
Навчання Трансцендентальної медитації для оздоровлення організму через вивільнення стресу і втомиПослуга
1 ₴
+380 (66) 376-93-78
 • +380 (96) 805-07-57
 • +380 (63) 436-33-71
+380 (66) 376-93-78
 • +380 (96) 805-07-57
 • +380 (63) 436-33-71

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Активуйте вашу силу зцілення

Наше тіло має набагато більшу силу в самоисцелении ніж ми припускаємо. Досвід трансцендирования створює ідеальні умови для активації внутрішньої сили зцілення в тілі. На щастя це набагато легше ніж вважалося раніше, що підтверджено 600 науковими дослідженнями, 10 мільйонами людей, практикуючими Трансцендентальну медитацію ТМ по всьому світу і більш 100.000 осіб в Україні. Все що потрібно це правильна техніка і правильне навчання.

Справжня медитація — це легко.Кожен може навчиться їй це приємно, природно і дуже ефективно. Більшість людей думають, що медитація вимагає деякого контролю розуму, і заспокоєння його через якусь концентрацію (на диханні, звуці, або «усвідомленні цього»). Концентрація йде в розріз з природою розуму, і не приносить насолоди. Однак Трансцендентальну медитацію ТМ зовсім легка і приємна.

Проста розумова техніка з глибокими фізичними ефектами

Трансцендирование = Набагато більше, ніж релаксація

Медитація стає все більш популярною в питанні контролю стресу, але справжнє переживання трансцендирования має набагато сильніший ефект, ніж релаксація. На жаль, до недавніх пір знання того, як легко трансцендировать, було втрачено для світу. Древні тексти давньої традиції знання описують трансцендирование як вищий досвід, важливий для розвитку всього людства. Тепер ми можемо підтвердити це науково, визначаючи, що відбувається в тілі і мозку під час практики Трансцендентальної Медитації:

 1. Стан глибокого відпочинку: більш глибокий, ніж звичайна релаксація, навіть глибше, ніж сон.
 2. Внутрішній спокій і щастя: значне зниження гормонів стресу і підвищення гормонів щастя.
 3. Розвиток всього мозку: визначається за допомогою ЕЕГ з виміром когерентності хвиль мозку.

Все це разом робить практику ТМ такою ефективною у всіх сферах життя.

Трансцендирование = Глибокий відпочинок

Коли розум трансцендирует найтонші імпульси думки, він входить в стан повного внутрішнього спокою. Це відбувається абсолютно природно і без зусиль. Ми не можемо намагатися змусити розум заспокоїтися, цього і не потрібно. Завдяки правильній техніці розум заспокоїться самостійно. Коли розум трансцендирует, тіло спонтанно переходить в стан дуже глибокого розслаблення, значно глибшого, ніж під час сну.

Це можна об'єктивно виміряти, простеживши за споживанням кисню. Цей графік наукового дослідження, проведеного Гарвардським медичним факультетом, показує, що під час ТМ тіло входить в стан відпочинку, який вдвічі глибше самого глибокого відпочинку під час сну. Понад 30 досліджень, проведених по всьому світу, підтвердили глибокий відпочинок під час практики ТМ.

Цей найглибший відпочинок активує внутрішню цілющу силу в нашому тілі.

Релаксація означає зняття напруги. Тіло має абсолютно природну здатність знімати все що накопичилася напруга. Саме це ми і робимо під час сну, але під час сну відпочинок не проникає досить глибоко, щоб зняти глибоко укорінені травмуючі стреси.

Результати найбільш очевидні у тих, хто сильніший цього потребує. Нещодавнє дослідження ветеранів війни в Іраку показало 50% зменшення посттравматичного стресового розладу (ПТСР) і депресії після всього 8 тижнів практики ТМ. (джерело: Journal of Counseling and Development 64: 212-215). Результати були настільки вражаючими, що CNN підготували про це сенсаційний матеріал в День ветеранів США.

Це стало ще одним підтвердженням більш раннього дослідження серед ветеранів війни у В'єтнамі, проведеного 25 років тому.

У цьому дослідженні група ТМ показала таке значне зменшення (ПТСР, тривожності, депресії, безсоння тощо), що лише після 3 місяців практики 70% ветеранів війни не було потрібне подальше лікування. Контрольна група, що одержувала стандартну психотерапію, не показала поліпшень (джерело: журнал Military Medicine, червень 2011 р.).

Проблеми цих людей значно глибше, ніж наші. Якщо ТМ може допомогти їм, навіть коли всі випробувані методи не допомагали, то можна уявити, як вона може допомогти кожному.

Відео нижче показує ще кілька прикладів того, наскільки сильною може бути допомога ТМ для страждають від посттравматичного стресу. Воно також показує, чому все більше вчених, педагогів, знаменитостей та урядових установ підтримують техніку ТМ.

 

Стрес порушує нормальну роботу мозку, викликаючи крім іншого зниження вироблення «гормону щастя» серотоніну. Брак серотоніну впливає не тільки на наше внутрішнє відчуття щастя, але і пов'язана з мігренню, порушенням сну, тривожністю, спалахами гніву, хворобою Альцгеймера, порушенням харчування, згубними звичками і багатьом іншим. Можна спробувати штучно вплинути на серотонін (як це роблять антидепресанти), але це лише лікування симптомів, а не самої проблеми.

З іншого боку досвід трансцендирования активує власну цілющу силу тіла так, щоб мозок міг працювати нормально. Який результат? Підвищення абсолютно природною вироблення серотоніну під час практики ТМ і в результаті, протягом всього дня. (джерело: BUJATTI, M., and RIEDERER, P. Serotonin, noradrenaline, dopamine metabolites in Transcendental Meditation technique. Journal of Neural Transmission 39: 257-267, 1976). 

Трансцендирование = Вимірний розвиток мозку

Трансцендирование не тільки впливає на наше здоров'я, благополуччя, самооцінку і відносини, але й впливає на розвиток мозку, навіть у дорослих, чий мозок імовірно вже повністю розвинений. Як може простий досвід впливати на мозок способом, який раніше вважався неможливим (наприклад, СДУГ, підвищення IQ та креативності у дорослих тощо)? Це вимагає додаткового пояснення.

Але самі результати цілком піддаються вимірюванню, наприклад, за допомогою когерентності ЕЕГ.

Частина нашого мозку весь час активна. Електрична активність може бути визначена за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ), і результати показані у вигляді хвиль. У наш час можна відправити дві таких хвилі з різних ділянок мозку на комп'ютер і математично прорахувати ступінь однаковості цих хвиль, тобто когерентність. Висока когерентність означає, що ці різні ділянки мозку працюють разом як одне ціле.

Трансцендирование по суті є переживанням єдності. Це безпосередньо вимірюється в мозку. У цьому відео ви можете подивитися, як когерентність ЕЕГ підвищується до максимуму під час практики ТМ в режимі реального часу.

Чим більше у людини когерентність на ЕЕГ, тим більше мозок звикає до оптимальної роботі, після чого когерентність на ЕЕГ поза практики ТМ теж підвищується. Більш висока когерентність на ЕЕГ пов'язується з підвищенням IQ, зростанням креативності, поліпшенням емоційної стабільності, рефлексів, більш етичним мисленням і т. д.

Як мені навчитися трансцендировать?

Справжня медитація не вимагає зусиль і приємна, навчитися їй може кожен, вона відразу дає результати.

Переживання трансцендирования можна досягти тільки абсолютно природним шляхом і без зусиль. Це переживання повного внутрішнього спокою; цього неможливо досягти, намагаючись заспокоїтися. Чим більше старань, тим більше активності мозку. Тому більшість існуючих медитацій, які вимагають концентрації, так малоефективні.

Техніки Трансцендентальної Медитації навчаються індивідуально у професійно підготовленого вчителя, здатного вести кожного природним шляхом до переживання трансцендирования.

Якщо такий досвід у людини вже був одного разу, то розум пам'ятає його і пізніше може повернутися до нього спонтанно, природним шляхом і без зусиль, при умові, що людина використовує правильну техніку. Цій техніці навчаються крок за кроком протягом чотирьох послідовних зустрічах. За початковим курсом навчання слід розширена програма з додатковими зустрічами для підтвердження правильності подальшої практики.

У вас є 1 годину, щоб дізнатися, як все може змінитися?

Перший крок – це просте відвідування безкоштовного семінару без подальших зобов'язань. Ці семінари проходять регулярно в різних містах. На цих семінарах ви більш докладно дізнаєтеся, як насправді працює техніка ТМ і що від неї очікувати. Ви отримаєте інформацію та відповіді на всі свої питання і зможете вирішити, чи хочете навчитися техніці.

Характеристики
Користувацькі характеристики
Тривалість6 час
Стаж викладача/наставника24 років
Основні
ВиробникMedicine
Інформація для замовлення
 • Ціна: 1 ₴
Контакти
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™
+380968050757
Ірина
 • WhatsApp+380968050757
 • Telegram+380968050757

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner