Нарасімха расаяна
NARASIMHA RASAYANA
Дія Нарасімха расаяна полягає головним чином у поліпшенні роботи імунної системи і збільшення фізичної сили і витривалості. Володіючи прекрасними властивостями, що омолоджують, ця расаяна є тоніком для всього організму, вона також збільшує сексуальне бажання і покращує потенцію, чинить сприятливий вплив на комплекцію тіла. Прийом Нарасімха расаяна однаково корисний як для чоловіків, так і для жінок, сприяє хорошому фізичному здоров'ю і покращує здатність до зачаття у жінок і у чоловіків.
Головний ознака для того, щоб почати приймати Нарасимху расаяну, пов'язаний з передчасним посивінням або втратою волосся.
Також її прийом корисний при лікуванні всіх видів гінекологічних розладів.
Термін придатності: 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Властивості основних інгредієнтів Нарасімха расаяна:
Амалакі. У плодах цієї рослини містяться біофлаваноїди, каротиноїди, дубильні речовини, вітаміни групи В (BI, B2), нікотинова та аскорбінова кислота, у тому числі мінеральні речовини – кальцій, калій, фосфор, а також сполуки заліза . Вітаміну С в Амалакі в 1,5 рази більше, ніж у шипшині (до 680 мг на 100 г), і він зберігається не менше 2 років. Від цитрусових Амалакі відрізняється більш низьким вмістом цукру. Головною його перевагою є те, що він володіє комбінованим дією і унікальними цілющими властивостями. Як джерело вітаміну С, він нейтралізує вільні радикали, особливо гідроксильні, від яких в організмі людини немає надійного захисту. Утворення гідроксильних радикалів пов'язано, в першу чергу, з високочастотним електромагнітним випромінюванням від телевізорів, комп'ютерів, радіотелефонів і т. д. Вільні радикали пошкоджують ендотелій судин, посилюючи їх склерозування, змінюють структуру суглобових хрящів і міжхребцевих дисків, що порушують колоїдне рівновагу жовчі, значно послаблюють роботу імунної системи. Амалакі має властивості імуномодулятора, призводить імунну систему в рівновагу. За рахунок стимуляції утворення інтерферону амалакі посилює захист організму від вірусів.
Амалакі покращує зір, знижує кров'яний тиск, зміцнює стінки капілярів, допомагає при анемії, діабеті, хронічних хворобах легень, застуди. Є сечогінним і легко послаблюючим засобом, що сприяє росту волосся, нігтів, зміцнює кістки і зуби.
Амалакі надає омолоджуючу дію на організм в цілому (Расаяна). Плід рослини має властивості поживного тоніка, який особливо корисний виснаженим і ослабленим людям, володіє заспокійливою і гармонізуючим дією.
Харитаки В этом растении найдены наиболее сильные природные антиоксиданты, относящиеся к группе антоцианидинов. Харитаки является адаптогеном, питательны тоником, обладает омолаживающим действием, способствует долгожительству, улучшает зрение. Спектр его применения очень велик. Харитаки помогает при астме, кашле, расстройствах мочеиспускания, геморрое, болезнях кожи, отёках и асцитах, различных инфекциях и болезнях брюшной полости, заболеваниях сердца, селезёнки, а также геморрагиях, анемии, ожирении, нарушении продукции спермы. Завдяки високому вмісту хебулиевой кислоти Харитаки покращує роботу мозку, зміцнює пам'ять, підвищує здатність до навчання. Він виводить з організму всі шлаки, як з шлунково-кишкового тракту, так і на рівні клітин. Наявність у Харитаки танніна, галової кислоти, рослинного клею сприяє загоєнню виразок травної системи.
Шатавари – спаржа кистевидная. Благотворно діє на системи кровообігу, дихання, травлення, ендокринної. Багата стероїдними сапонінами, які надають гормоноподібну дію. Шатавари нормалізує дію ряду гормонів, особливо жіночих – естрадіолу та естрону. Естрадіол відноситься до вельми активних гормонів, і надмірне підвищення його концентрації сприяє утворенню фіброміом і мастопатій. Шатавари прискорює переклад естрадіолу в естрон, який відноситься до менш активних гормонів. Это растение обладает омолаживающим действием, усиливает выработку грудного молока у кормящих, нормализует месячный цикл, повышает способность яйцеклеток к оплодотворению, что весьма важно в период зачатия и кормления младенца. Шатавари препятствует накоплению в организме дигидротестостерона, который вызывает разрастание предстательной железы у пожилых мужчин. Это его свойство используется для лечения аденомы предстательной железы и рака простаты. Противоопухолевая активность связана с его иммуностимулирующей способностью. Шатавари используется в комплексном лечении бесплодия, хронических заболеваний женской половой сферы, а также при дизентерии, лёгочных абсцессах, кашле, язвенной болезни желудка, повышенной кислотности, рвоте с кровью, раке, рецидивирующих лихорадках, герпесе, ослаблении иммунитета. Шатавари относится к группе питательных тоников и афродизиаков (Ваджикарана). В Аюрведе афродизиаками считаются травы, дающие силу и жизнестойкость, особенно в отношении половой активности. Одновременно они усиливают умственную энергию.
5-15 г щодня перед сном з теплим молоком. Нарасімха расаяна є загальним тоніком для тіла, але починайте її приймати після консультації з аюрведичний лікарем.
Bhringaraja (помилкова маргаритка – eclipta alba), індійський аґрус – амалакі (Embelica officinalis), Chebulic myrobalan, Beleric myrobalan, молоко, масло дхі, шатавари (asparagus rosemosus) і т. д.
Основні | |
---|---|
Виробник | Punarvasu |
Країна виробник | Індія |
Вага | 300 г |
Форма випуску | Джем |
Для поліпшення | сну |
Користувацькі характеристики | |
Упаковка | фірмова упаковка |
- Ціна: 392 ₴