Книга Антон Кузнєцов «Два головних секрету життя: 3 рівня в людини й 5 станів свідомості"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
578 ₴
Показати оптові ціниПередмова
Людині властиво замислюватися над питаннями: чому виникає те чи інше бажання, з якої причини приходить та чи інша думка або ідея, чому я роблю те чи інше дію/вчинок, на підставі якої закономірності відбувається та чи інша подія/явище в навколишньому світі, за яким принципом/законом живе та чи інша сутність, людина або об'єкт. Якщо б ми все це знали, розуміли б те, що відбувається в собі і в оточенні, тоді ми краще розуміли своє життя, знали б, що робити, які рішення приймати, як жити правильно. Однак, ми впевнені, що пізнати фундаментальні Закони і Принципи світобудови неможливо або дуже складно, нам здається, що світ складний по своєму пристрою, прихований для осягнення, для розуміння його закономірностей і правил.
Але, насправді, фундаментальні Закони світобудови прості для розуміння і не численні за кількістю. Чому ж цим знанням володіє лише мале число людей? З-за відсутності правильного утворення, тобто, просто кажучи, з-за того, що нас ніхто цьому не навчив.
Мета даної книги — покращити цю ситуацію в сучасному суспільстві і дати знання фундаментальних Принципів світобудови.
Існує дев'ять головних Законів життя і п'ять Станів. Все це не тільки можна пізнати і дослідити, тобто вивчати та пізнавати, але робити це дуже корисно і практично для свого життя. Знання п'яти Станів — це Знання найбільш близьке до реальності життя та найбільш цінне Знання. Чи є сенс жити, якщо я не знаю хто "Я", що таке життя, в якому стані я живу? Знання життя нам дає, в тому числі, відповіді на фундаментальні питання.
Крім того, справжній і кращий спосіб набуття будь-якого знання — це не накопичення інформації/інформації у вигляді інтелектуальних концепцій (теорій), а отримання реального досвіду; в даному випадку — досвіду рівнів (типів) відчуттів і рівнів (станів) свідомості. При такому методі отримання знань ми зрозуміємо, що відчуття реально дають досвід, дізнаємося якості рівнів і станів через власні відчуття/досвід, вступивши у взаємодію з Силами. З Силами, під впливом яких відбувається в цьому світі, які керують усім у всесвіті; почнемо спілкуватися Вищими Силами, що виражають Закони Роду (Бога) / Закони Природи; а також пізнаємо Сили інших рівнів: тілесні, земні.
Такий спосіб пізнання, через досвід, я вважаю єдино можливим для осягнення фундаментальних і абстрактних галузей знань, для осягнення "духовної" (не матеріальної, а внутрішньої) сфери життя. Цей спосіб пізнання у ведичній традиції називається "Йога" -- пізнання через безпосереднє сприйняття, знання через безпосередній досвід, через внутрішні відчуття.
Я бажаю Вам бути пробужденными і уважними до своїх внутрішнім, глибоким відчуттям, як при читанні книги по Тантра-Джйотишу, так і завжди в своєму житті.
// Кузнєцов Антон Михайлович
1. Знайомство з Тантра-Джйоті
[ . . . ]
1.1. Введення в Тантра-Джйоті
Тантра-Джйотиш — це особлива наука, що відрізняється від більшості інших наук. Вона використовує багато різних технологій для отримання знань і відповідей, але основою спосіб — це звернення свою увагу всередину себе, на відчуття, і відчуття є в ній джерелом знань. Це — не абстракція, не якась концепція, не щось надумане, це реальність. Такий приклад: нам здається, що для того, щоб зрозуміти, який вплив на нас вплине та чи інша їжа, потрібно її з'їсти і відчути результат. Але це зовсім не обов'язково. Мало хто замислювався, що можна просто дуже уважно подивитися на цю їжу, і потім прислухатися до своїх відчуттів. І майже завжди відчуття від виду їжі, від дотику до неї, від її запаху, будуть збігатися з відчуттями, отриманими у наслідку, після того, як її з'їси, спробуєш на смак. Тому, звертаючи увагу на свої внутрішні, глибокі відчуття, я можу пізнавати навколишній світ. Тобто, завдяки зовнішнім об'єктам я отримую досвід у внутрішньому, суб'єктивному світі — світі відчуттів.
Сучасній людині її внутрішній світ здається чимось ілюзорним, уявним, неважливим. Починаючи зі школи, і навіть вже років з п'яти, нас всіх від нього відучували. Але, насправді, він більш реальний, більш надійний, ніж зовнішній світ, світ об'єктів. Якщо мені щось подобається чи не подобається, то для мене це реально, важливо, і інтелектуальне пояснення — «чому?» — не має ніякого значення. Доводи — вони вже не важливі, вони вторинні, вони лише підтверджують, або виправдовують, моє внутрішнє відчуття «подобається» чи «не подобається».
Коли я чогось хочу (наприклад, хочу бути вчителем, або кухарем, або бізнесменом, я просто знаю, що я цього хочу, а потім я вже інтелектуально собі це описую: «це цікаво, модно, будуть великі гроші, мене будуть поважати, це приємно для особистості». Теж саме і навпаки, коли мені щось не подобається. І ми цього не помічаємо, ми просто знаємо: «от не хочу займатися цим», або «хочу бути з цією людиною» — «та не хочу бути з цим». Ми зазвичай знаємо, чого ми хочемо або не хочемо, покладаючись на своє внутрішнє відчуття якому довіряємо. І тільки після цього інтелектуально його обґрунтовуємо. Це і є наука — Тантра-Джйотиш, наука заснована на отриманні знання з внутрішніх відчуттів, спираючись на які пізнавати світ і будувати своє життя.
[ . . . ]
1.4. Наука Тантра-Джйоті і Грахов (Сили життя)
В Тантра-Джйотише ми використовуємо технології Йоги в її прямому реальному значенні, тобто, ми отримуємо досвід (відчуття) для набуття Знань. І весь досвід Джйотиш заснований на йогическом досвіді Грах (Сил життя, фундаментальних Принципів життя, "планети") шляхом звернення уваги на кожну Граху, на її якості, її імена, її ключові слова ('мантри'). Вивчаючи Тантра-Джйотиш, ми виявляємо Грахов (Сили життя, "планети") у своєму тілі (через тілесні відчуття). І, оскільки це — 'Тантра', то відчуття Грах є реальними, справжніми, і такий досвід дійсно дає практичні знання як Грах, так і інших факторів Джйотиш. Якщо ми змогли відчути Граху, то тепер вже ми знаємо її, будемо пам'ятати її досвід, її якості, і не спутаем одну Граху з іншого . Це знання у нас залишиться назавжди. І потім, у своєму житті, якщо ми зустрічаємо людину, і бачимо його, як представника якоїсь Грахов, то ми відчуваємо вплив/впливу Грахов не інтелектуально, не логічно щось згадуємо і "робимо висновок", а відчуваємо всередині себе (як знання) значення і властивості даної Грахов. Помічаючи ці Грахов (Сили життя, "планети") — фундаментальні Принципи у своєму житті, ми зможемо це скрізь застосовувати, тому що, це знання дуже практичне та ефективне, але при цьому також — просте і природне, не вимагає інтелекту, пам'яті, логіки, доказів...
Це практично і цінно — набути досвід "спілкування" (взаємодії) з Грахами. Ми зможемо відчувати їх у своєму житті, розуміти, коли ми діємо під впливом якоїсь Сили — Грахов, дізнаватися що це за Сила, і як з нею взаємодіяти (хоча більшості здається, що ми діємо на підставі свого власного бажання). Часто (а може, майже завжди) мої думки/бажання/вчинки — це не мої справжні внутрішні бажання, а впливу ("захоплення") якоїсь однієї з Грах або декількох Грах, тобто, дія на мене Сил життя. Якщо я буду більш усвідомленим, буду знати, що таке Грахов (саме знати Грахов на власному досвіді, а не мати інформацію про них), тоді моє життя буде більш задоволеною, більш успішною, щасливою, все в ній буде відбуватися згідно з Вищими Принципами (фундаментальними, Родовими/Божественними Законами), життя стане цілісною (гармонійного), більш вдалою, і тоді я не буду робити вчинки/дії, які не відповідають моєї внутрішньої Суті — моєму Духу, моєму Роду/Богу. Неусвідомленість (неуважність до відчуттів, досвіду, до сприйняття, до Йоги) — це причина помилок і страждань; а пробужденность і постійне увагу на відчуття, на сприйняття (на Йогический досвід) — це основа еволюції (сходження), це — розуміння і дотримання Вищих Принципів (Законів), це — шлях розуміння і слідування своєму Призначенню.
[ . . . ]
2. Тантра-Джйоті як езотерична область знань
[ . . . ]
2.1. Знання та технології науки Тантра-Джйоті містять багато секретів — ключів, які хоча і є простими, але в той же час, приховані від більшості людей. Два секрету цих знань — два ключа — універсальні і фундаментальні, головні, основні і використовуються для відкриття наступних сфер знань.
Їх можна просто і практично використовувати всю свою життя: знаходити відповіді на будь-які питання, приймати рішення, знати що робити, як вчинити, знати до чого йти, бачити принципи і основу всесвіту, розуміти причини явищ.
Ці ключі — дуже прості, і з-за цього вони, одночасно, дуже важкі для прийняття. Все те, що просто — нам здається важким, і не завжди прийнятною; і навпаки, багато чого з того, що складно, ми чомусь легко приймаємо (хоча, не завжди розуміємо). Ми хочемо займатися складними інтелектуальними науками, ми хочемо отримувати інформацію, ми вчимося, вчимося і знову вчимося", оскільки те, що ми вважаємо складним, нам здається правильним і важливим/цінних, і тому нам легко таке прийняти. З-за цього ж, коли ми дізнаємося щось просте, ми зазвичай думаємо: «Ну не може бути так все просто», наприклад, «якісь прості два ключа відразу до всього життя». І тому, такі знання (а не інтелектуальна "логічна" інформація) дуже рідко розуміється більшістю людей.
3. Упорядкованість та Ієрархію світобудови
[ . . . ]
3.2. Ієрархія
Все, що існує у всесвіті, — ієрархічно. Ми ж чули таку цінну вказівку «треба розставити пріоритети»? Що це означає? Вміння виділити основне, найголовніше, відрізнити головне від другорядного — це вкрай важливо. Це, по суті, є застосуванням Закону Ієрархії в моєму оточенні, в моєму житті. Життєво важливо розуміти: що для мене найголовніше — Мета життя (первинне), які завдання, напрями, справи для мене просто важливі (але допоміжні), а що для мене менш важливо (третьестепенно, вдруге). Якщо я правильно "розставив пріоритети у своєму житті, то моє життя одразу який стає? Впорядкованою.
Я бачу (розумію, знаю), що світ упорядкований і, більш того, в ньому завжди є пріоритетність. Всесвіт засновано на Законі Ієрархії. І воно закономірно, а отже, пізнаване. Якщо я не бачу закономірності у всесвіті, то воно стає мені незрозумілим, дивним і навіть лякає, оскільки я не розумію взаємозв'язків між об'єктами, явищами, подіями.
Моє життя може бути упорядкованою та неупорядкованою. Якщо вона невпорядкована, то я живу "окремо" від світу (не за Законами світобудови), світ иерархичен і впорядковано, а в моєму житті немає узгодженості з ним. Щоб виправити це, мені потрібно внести у своє життя впорядкованість. Це означає, жити засновуючи свій вибір на Законі Ієрархії, вміти "розставити пріоритети", як сказали б психологи. Тому, до речі, психологи успішні, і отримують непогані гроші просто за пораду «розставте пріоритети у своєму житті». Це дуже просто і ефективно працює, але знають вони Закон, на підставі якого працює ця рекомендація?
Цей ключ можна застосовувати для відповідей на питання та розв'язання проблем. Навіть якщо ви не знаєте астрології, нумерології, хіромантії, ви вже зможете давати консультації та поради. Наприклад, до вас приходить людина і запитує: «я хочу поїхати за кордон, мені варто поїхати чи ні?». Якщо Ви почнете думати, який йому дати пораду, грунтуючись на звичний нам усім інтелектуальний аналіз, то вам доведеться розглянути (проаналізувати) велика кількість факторів/інформації: яка це буде країна, яка життя в цій країні, що там із злочинністю, який матеріальний рівень життя (зарплати/стипендії), які там продукти, яка там кухня, культура, традиції, яке ставлення до приїжджим, але вам так і не вдасться знайти правильну відповідь. Цих деталей (подробиць) і частковостей буде дуже багато. І практично нереально логічно їх з'єднати (синтезувати) в один правильний висновок, в один однозначний рада. А що, намагаючись допомогти прийняти рішення, дати пораду для життя, ви не робите найголовнішого? Що найважливіше ви втратили? Ви забули поставити питання — навіщо йому це потрібно! Тобто, заради чого (з якою метою) він їде. І при цьому, треба знати, заради чого він живе (яка Мета його життя). Якщо відомо — які у людини пріоритети в цілях, яка життєва ієрархія, то тоді у вас вже є підстави зрозуміти, як йому вчинити. А якщо Мета життя не зрозуміла, або мета поїздки не відома, "немає пріоритетів", то немає сенсу щось міняти, куди їхати, бо знову буде незадоволеність, розчарування. Повинна бути зрозуміла конкретна пріоритетна (головна) мета.
Такий перший фундаментальний закон життя, і така основа науки Тантра-Джйоті: світ закономірний, впорядкований і иерархичен.
Іноді мені здається недостатнім розуміння цього закону, і тоді я хочу перевірити його через "інтелект", тобто мені хочеться побачити в цьому "логіку". Але коли я знаю, що світ иерархичен, хіба я це розумію інтелектом, або просто я це бачу (відчуваю) і усвідомлюю?
Навіть якщо я "вимкну свій інтелект", то все одно у мене залишиться розуміння, що світ иерархичен, я це "відчуваю" (усвідомлюю, знаю всередині). Я розумію, що є основа (суть, "причина існування") будь-якого існуючого явища / об'єкта / сутності. У сонячній системі — це Сонце, в сім'ї — це голова родини, в державі — правитель ("президент", "цар"), в атомі — це ядро, а в клітині живого організму — це ядро клітини. Я бачу, як у всьому проявлена ієрархічність. Все в світі "крутиться" навколо свого "центру" (основи, суті); і навколо мене нескінченність (різноманіття) таких ієрархій. Тому перший закон, як основа, такий: нам слід завжди пам'ятати про ієрархічності (пріоритетності) всіх явищ / об'єктів / сутностей; мені слід розуміти, що ієрархічність повинна бути і у моєму житті, серед безлічі моїх прагнень, цілей, бажань не існує двох однакових цілей" ("рівнозначних бажань", "однаково важливих дій"). Найчастіше у своєму житті я "хочу" відразу багато, припустимо, водночас я хочу і поїсти, і поїхати в іншу країну, і виконувати своє Призначення, і домогтися чого-то. Кожен раз у мене буде вставати питання (вибір): на що мені витратити день/годину/хвилину мого часу — на їжу, на мою Мета, на виконання Призначення, на відпочинок, на досягнення, на "цікаве проведення часу" і так далі. Тому нам неодмінно потрібно розставити пріоритети у своєму житті, надзвичайно важливо зробити своє життя впорядкованої та ієрархічною.
[ . . . ]
Знаючи це, ще інші символи, окрім дерева висловлюю ієрархічність світобудови? Є як філософські твердження "з одного з'являється безліч", "зри в корінь", "дерево знань", так і символічні вирази ієрархічності світу.
Наприклад, Сонце — це прямий символ ієрархії, воно, головне, дає життя всій Сонячній системі. І зобразивши Сонце, ми показуємо ієрархію, ми нагадуємо, що завжди є хтось головний. У Сонячній системі — це Сонце, Сур'я; він усім керує і за все відповідає. Просто намалювавши Сонце, ми, тим самим, позначаємо "ми за ієрархію, а не за рівноправність", "ми за цілісність/єдність, а не за рівність", "ми за гармонію", але не в поширеному, перекрученому розумінні (як "баланс", "компроміс"), а за гармонію в сенсі сонастроенности оточення головної, вищій силі. Просто намалювавши Сонце, ми вже робимо серйозну заяву.
[ . . . ]
Тепер, якщо в моєму житті є якісь проблеми (будь-якого роду), то, знаючи це, і вшановуючи Сонце і його представників — Батька, Правителя, Рід, Дух, Бога — я вже можу покращити своє життя. Шанування Сонця можна виявляти і на рівні організації життя: за Сонцем вставати, по Сонцю жити, слідувати Сонячним місяцях, підтримувати Сонячні Сили — "гарячі", "світлі" сили, здійснювати Сонячні діяння/вчинки. При цьому я живу за Вищим Принципам заради Роду (Бога), заради Духу.
А коли, навпаки, ми живемо не по Сонцю, а за Місяці, то ми живемо у владі "Місяця", Місячних Сил — матеріальних, природних, природних, жіночих, "холодних", "темних" Сил, а значить робимо Місячні справи/вчинки. При цьому, ми проживаємо своє життя за правилами соціуму (суспільства, Системи), заради матерії, нас цікавлять матеріальні цінності (гроші, багатство), нам подобається телевізор і інтернет, нам подобається пізно лягати і пізно вставати, нас "затягують" "Темні Сили", Місячні Сили.
Коли я "живу по Сонцю" (наприклад, встаю по Сонцю і так далі) і погоджую своє життя з Сонячними Законами Принципами, то я відчуваю, що Родові ("Духовні", Вищі), внутрішні цінності мені важливіше, ніж цінності Матерії ("речові", матеріальні, проявлені) зовнішні цінності; мені телевізор і інтернет вже не тільки не подобаються, але і заважають жити; я вже усвідомлюю і розумію — краще не ходити на роботу заради грошей, а займатися Своєю Справою (справою свого життя), тобто займатися діяльністю відповідної моє Натхнення, мій Призначенню. Такі відчуття (такий досвід життя) починають проявлятися, і це — результат застосування знань науки Тантра-Джйотиш. Тим не менш, це допоміжна, "вторинна" технологія; є і сильні сонячні люди, які зовні не "живуть по Сонцю" (не встають на сході Сонця і так далі), але, тим не менш, їх життя заснована на Сонячному принципі Ієрархії і Єдиноначальності (вони відчувають Сонце/Сурью всередині себе, у своєму Дусі), і тому їхні думки, рішення і вчинки узгоджені з Вищими Законами Принципами, в їхньому житті є Мета і є упорядкованість та ієрархія (пріоритетність).
[ . . . ]
При цьому, важливо не потрапити в пастки ілюзорних, модних сьогодні рад. Наприклад, психологи будуть стверджувати, що важливо "ставити цілі", "писати плани", "візуалізувати бажане", "добро", "бути сильним і креативним", "самореалізовуватися і бути особистістю". Але на якому фундаменті все це робити?
Наприклад, я не знаю — мені йти вчитися на інженера або на "мерчендайзера"? Чому я найчастіше не знаю або не впевнений, що мені робити стратегічно, за великим рахунком, в цілому по життю? Є у мене Мета всього життя? Якщо я не знаю чого я хочу досягти головного (заради чого я живу), то тоді, яка мені різниця — на кого мені вчитися, або ким/де мені працювати? Або, аналогічний приклад: жінка хоче/збирається вступити в стосунки, і вона не знає вступати чи ні, або у неї є два кандидати, і вона не знає якогось чоловіка вибрати в якості чоловіка. Чому вона не знає? Тому що, вона не знає Мету життя ("Сенс життя"), не знає заради чого живе ("до чого йде"). Це тільки здається, що мета відносин або мета життя може бути однозначна, тривіальна, однакова. Метою може бути — народити багато дітей, тоді вже зрозуміліше вступати у відносини чи ні, з яким саме чоловіком варто вступити у відносини: вона може зрозуміти — скільки дітей хоче/може народити і виховати цей чоловік, і тоді є міра (критерій, "шкала звіту"), як їй знайти відповідь на це питання.
[ . . . ]
І всі інші питання: яким спортом займатися, який спосіб життя вести, в яку країну мені поїхати, як провести свій відпочинок і так далі, стають більш зрозумілими, коли я знаю Мета, заради якої я живу.
Коли ця Мета для мене дійсно найголовніша (фундаментальна), тоді я можу правильно оцінити свою діяльність / роботу, свої відносини, свої поїздки / переїзди, свій спосіб життя, своє харчування, можу розуміти, що мені допомагає, а що заважає в моєму рух до цієї Мети.
[ . . . ]
Чому я найчастіше користуюсь, "жертвую"? Як мінімум, я витрачаю свій час і свої ресурси (в тому числі, здоров'я) на те, що для мене може бути не правильно, не еволюційно. Але це не критичне. Найбільша розплата за відсутність Мети або за те, що я не йду до Мети — це незадоволення, це відсутність щастя, відсутність відчуття співпричетності з Вищою Силою. Іншими словами, при цьому мені "погано".
І навпаки, коли людина живе по Призначенню, тобто слід своєму Обов'язку, то життя в цілому, дає йому відчуття задоволення, щастя, відчуття того, що його провадить Вища Сила (Сила Роду/Бога, Сила Духу). Це наслідок того, що він робить все правильно (по Вищому Праву). Люди, які роблять все "правильно", тобто у відповідності своєму Призначенню, автоматично щасливі. І тому, Тантра-Джйоті дає знання: як бути щасливим, потрібно просто виконувати своє Призначення, свій Вищий Борг, тобто борг перед Вищою Силою, яка направила тебе Сюди (перед Родом/Богом), і тоді заступництво Вищої Сили тобі дасть стабільне відчуття задоволення і щастя. А нещасливі ті люди, які його не виконують. Тому щастя — це "побічний ефект" (наслідок) того, що ти робиш все "правильно" (з згоді з Вищими Принципами Законами Роду/Бога), то є ти живеш за Призначенням ('Дхарми"), у своєму Потоці життя. При цьому в твоєму житті "все добре".
4. Ієрархія в людині
[. . .]
4.5. Два сутнісних типу Призначення
Якщо я досліджую розуміння Призначення людини, то я відчуваю, що існує два типи його прояви, два види вираження Обов'язку людини поза: одні люди приходять у цей світ щоб "поширюватися", тобто впливати на оточення, а інші люди приходять щоб "вбирати", тобто відчувати, сприймати оточення. Перші впливають, дають, вчать, зцілюють, організовують, ведуть, управляють, володіють і так далі, а другі беруть вплив, отримують, пізнають, допомагають, слідують, служать.
Це ще один секрет науки Тантра-Джйотиш-ще один ключ, щоб вірно знайти своє Призначення. Якщо я знаю, що Рід/Бог послав мене сюди впливати на оточення, то я вже обмежую коло свого спілкування лише вибору напрямків для проходження своєму Призначенню. А якщо я знаю, що Вища Сила дала мені існування в цьому світі, щоб я брав що-то з оточення, то мені теж вже зрозуміліше, якого роду шляху відповідають Місії.
І в першому, і в другому типі вираження чоловік повинен знати, що йому робити. Як потрібно вміти правильно (на підставі Законів/Принципів) поширюватися на оточення, так само слід знати, як правильно приймати відчуття/досвід з оточення.
Якого типу тіла — чоловічому чи жіночому — більше відповідає перше і більше підходить друге? Відповідь очевидна. Що по суті означає Чоловіче Начало (Сур'я, "Сонце") і Жіноче Начало (Чандра, "Луна")? Інтелектуально ми можемо навести багато різних концепцій (версій), але по відчуттях, ми з досвіду знаємо правильну відповідь.
5. Систематичність у класифікації світобудови
[. . .]
5.8. Практичність знання Тантра-Джйотиш
Як можна використати в житті знання про ПервоЭлементах і про стани свідомості? По-перше, тепер ми зможемо розуміти — на якому рівні ми знаходимося. Наприклад, є такий вислів, «вище голови не стрибнеш». Про що воно говорить? Воно показує, що коли ми намагаємося "залізти" не на свій рівень, то у нас небудь не виходить, або ми там будемо незадоволені. Кожна людина проживає життя в тому стані свідомості, яка йому відповідає. Це — серйозний ключ для того, щоб вибудовувати своє життя, навчитися правильно користуватися тим, що нам дано. При виборі "партнера" для відносин у родині або в бізнесі, виборі професії, місця для життя (міста, країни), вибір напряму/цілі і всього іншого в житті, нам слід ґрунтуватися на своєму рівні", на своїй переважній ПервоЭлементе. Аналогічно, потрібно давати поради, знаходити відповіді і рішення проблем, взаємодіяти з оточенням — завжди враховуючи "рівень"/ПервоЭлемент того, з ким ми стикаємося.
Ще один приклад практичного застосування знання станів людей — підбір кадрів на посаду або профорієнтація. Залежно від переважаючого Першоелемента в здобувачі, Ви можете зрозуміти, кого слід направити на "передову" — в дирекцію розвитку або "заманювання" клієнтів; кого — на інформаційну посаду; кого — на дослідницьку роботу або вивчення принципів/правил, за якими працює компанія/організація; якогось людини варто призначити формувати "душевні стосунки в колективі; а якогось- займатися "зв'язками з громадськістю" (PR); хтось буде ефективно залучати людей через відчуття, а хтось ефективно виконувати монотонну, рутинну роботу, стане прекрасним виконавцем, але не варто від нього вимагати генерації ідей. Тобто, як, з одного боку, люди відповідають одному з 5-ти Першоелементів, так і, з іншого боку, діяльності / процеси / завдання теж відповідають одному з 5-ти Першоелементів. І для кожної людини можна підібрати оптимальне місце/посада в системі -- в компанії або організації, щоб він найбільш ефективно виявляв своє вроджене стан і свої якості, тобто максимально ефективно працював.
[ . . . ]
В наш час типова ситуація, коли чоловік в 24 або 36 років фізично розвинений, але з точки зору усвідомленості, він — дитина. Тобто, "освіта" йому дала школа ("вчителя"), на роботі за нього відповідає компанія, якщо він захворів, то відповідальність за своє здоров'я він віддає "лікарям", за народження його дітей відповідає пологовий будинок, за їх життя і виховання — поліклініка, дитячий садок, і так далі; тобто, він не тільки за свою родину -- дружину і дітей не відповідає, але за себе / за своє життя не може взяти відповідальність. Його життям керує Система та її представники: система охорони здоров'я, державна система, система освіти, фінансова та податкова/фіскальна система, і так далі. Хто і до чого веде його і його родину? Що з ним відбувається, і до чого (до якої Мети) він йде — він не розуміє.
[ . . . ]
Тому, сьогодні усвідомлення до чоловіка частіше приходить не в 20 років, а у 40 (так званий, "криза середнього віку"), або взагалі в 60 років, коли вже час втрачено, його життя була заснована не на його Головних Принципах, або Принципи його Роду, його родина йшла не до його Мети, а до того, що пропагує соціум, його діти належать не йому, а Системі (йдуть не за ним, а за "цінностями" соціуму). Отже, зараз не кожен чоловік, який виглядає як дорослий, у своїй суті — у своєму Дусі — є дорослим; найчастіше, він досі ще дитина, з точки зору усвідомленості та відповідальності, і зупинився в розвитку усвідомлення на рівні п'яти або десяти років.
[. . .]
Висновок
Знання володіє величезною силою. Якого роду ця сила? Це — Сила Еволюції, Сила руху по Шляху розвитку, Сила "правильних", тобто дають розвиток, змін. Знання має трансформує Силою, силою для сходження вгору, по Шляху еволюції (Дхарми). Тому кажуть, що інформація не змінює життя, а знання змінюють життя.
Знання про відчуття, як Силах життя (Грахах), і рівні відчуттів, знання про стани матерії (Первоэлементах), станах свідомості і станів людей має еволюційної і трансформує Силою, оскільки ці Сили — і глибокі фундаментальні Закони (Принципи) світобудови, які керують усіма змінами, подіями, явищами, істотами, об'єктами.
Пізнавши Сили життя (Грахов), їх суть, відчуття і стану на своєму досвіді, ми не тільки одержуємо знання Вищих Принципів -- Законів Роду (Бога) / Законів Природи, але отримуємо ключі, щоб зробити своє життя цілісною і еволюційної, здобуваємо можливість трансформації і змін по Шляху сходження — еволюції душі.
Читаючи книги з науки і технології Тантра-Джйотиш, ми вступаємо у взаємодію з Силами через свої відчуття, отримуємо досвід Сил, дізнаємося їх суть і якості. Ми неодмінно відчуємо, як це знання змінює наше життя: наше сприйняття, відчуття, мислення, наміри, вчинки і результати в житті. Ми починаємо більше помічати Вищі Сили в повсякденних подіях, звертаючи свою увагу на них, ми отримуємо їх допомогу і підтримку, їх відповіді і підказки (знамення). Володіючи цим знанням, людина отримує вибір — застосовувати це знання в своєму житті чи ні.
// Кузнєцов Антон Михайлович
[ . . . ]
Про автора
Антон Кузнєцов — майстер науки Тантра-Джйотиш — проводить індивідуальні консультації з питань:
* аналіз карти народження для вирішення життєво важливих питань;
* визначення призначення та профорієнтація;
* пошук партнера для особистого життя;
* сумісність з партнером;
* зближення відносин з претендентом на відносини;
* вирішення важких питань у взаєминах;
* виховання дітей;
* вирішення психологічних питань і проблем;
* пошук Справи свого життя, взаємодія з Силою Добробуту.
А також проводить лекції, семінари та вебінари на ці та подібні теми.
Антон Кузнєцов народився в 1971 році в Україні. Вивченням Ведичних наук і технологій почав займатися з 1997 року. У 1998 році пройшов шеститижневий фундаментальний курс Джйотиш у Міжнародному Університеті Махаріші (MIU) у Львові.
Неодноразово відвідував Індію з метою одержання більш глибокого досвіду і знань за Джйотишу.
Отримавши дозвіл і благословення від авторів і перекладачів стародавніх книг по Джйотишу, Антон Кузнєцов переклав з англійської мови на російську і потім видав найвідоміші і значні праці: "Бріхат-Парашара-Хору-Шастра", "Джатака-Бхарнам" та інші. Сприяв виданню більше десяти книг по Джйотишу [Ведичної Астрології]: Гиріша Чанда Шарми, Санджая Ратха, Бангалора Сурьянараяны Рав та інших авторів.
На даний час Антон Кузнєцов — Масте власної Школи Тантра-Джйоті
Основні | |
---|---|
Виробник | Видавництво Ведаврата |
Країна виробник | Україна |
Тематика | Психологія |
Мова видання | Російська |
Вид палітурки | Твердий |
Тип поверхні паперу | Матова |
Кількість сторінок | 125 шт. |
Рік видання | 2016 |
Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
ISBN | 9978-617-7294-60-2 |
- Ціна: 578 ₴