Продавець Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1157 відгуків
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин аюрведи VEDASTAN
Книга Махарші Jaimini Упадэша Сутр (Упадеша-сутри махаріші Jaimini) Санджай Ратх, фото 2

Книга Махарші Jaimini Упадэша Сутр (Упадеша-сутри махаріші Jaimini) Санджай Ратх

  • Готово до відправки

1 400 ₴

Книга Махарші Jaimini Упадэша Сутр (Упадеша-сутри махаріші Jaimini) Санджай Ратх
Книга Махарші Jaimini Упадэша Сутр (Упадеша-сутри махаріші Jaimini) Санджай РатхГотово до відправки
1 400 ₴
+380 (66) 376-93-78
  • +380 (96) 805-07-57
  • +380 (63) 436-33-71
+380 (66) 376-93-78
  • +380 (96) 805-07-57
  • +380 (63) 436-33-71
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

'Упадэша-Сутр' (Упадеша-Сутри) [афоризми з "коментарями і поясненнями"], зазвичай називають Jaimini-Сутри. Трактат спочатку складався з восьми адхяй [частин], по чотири пади [глави] кожна. І, як випливає з назви, Упадеша-Сутри призначалися для тлумачення класичних текстів, таких як Бріхат-Парашара-Хору-Шастра та інших трактатів. Шрі Jaimini був учнем Шрі Вйасы, сина Парашары. Таким чином Jaimini був навчений Джйотишу в традиції школи автора Бріхат-Парашара-Хору-Шастри і склав ці Упадэша-Сутри (Упадеша-Сутри), щоб зробити більш зрозумілими і прокоментувати деякі методи Джйотиш [Ведичної астрології]. У трактаті він торкнувся безлічі областей Джйотиш, таких як Чара - і Стхира-Караки [тимчасові і постійні сигнификаторы] та інших, які коротко згадуються в класичних текстах, але їм пояснені дуже докладно. Крім того, Джаимини описав сімдесят Пхалита-Даш [періодів]. Jaimini пропонує звертатися до класичних текстів (свого часу) за поясненнями методів побудови і використання варг [дрібних карт], описуючи тільки ті, які не знаходять достатнього з його точки зору пояснення в написаних до нього роботах (Саптамша, Рудрамша, Шаштйамша та інші варги).

У визначенні карак [сигнификаторов] перебігу періоду вагітності, класичні тексти дають тільки схему Найсаргика [природничих] Карак.

Jaimini описує схему Стхира-Карак [постійних сигнификаторов] і, крім того, вказує оригінальний метод вибору часу подій протягом вагітності. Тим не менш, навіть оригінальне використання тут Варнада-Лагны дано лише для підкріплення методів більш ранніх текстів. Принципи методу для аналізу за допомогою положення Варнад можна успішно використовувати при аналізі Прашны або Саптамша-варги (D-7) для батьків.

Єдина область, де його трактування відрізняється від загальноприйнятого набору відповідностей Каракатв [сигнификации] відноситься до частин тіла.

Докладно пояснивши використання таких важливих точок карти, як Хору-лагно та інших, Jaimini підняв Джйотиш [Ведична астрологія] на безпрецедентний рівень, який повинен оцінити кожен серйозний ведичний астролог. Наприклад, традиційно відомо, що правитель другого будинку у дванадцятому домі - це чітка комбінація бідності, але вона є в карті королеви Вікторії! Джаимини усуває це, що здається на перший погляд, протиріччя в свій сутра так: "Варнада-лагно у другому будинку вказує влада і високе становище". Ця комбінація теж є в карті королеви, і вона змінює трактування "правитель другого в дванадцятому - злидні" на "правитель Варнада-лагны в одинадцятому будинку від неї - багатство і процвітання".

Так Jaimini-Сутри зміцнюють цілісність Ведичної астрології, а для поліпшення вірного розуміння цієї роботи в примітках до перекладу сутр Санджаєм Ратхом наведені відповідні уривки з інших класичних текстів.

Джаимини пояснив новий метод визначення статі дитини на основі Вигхати-лагны (під час народження від сходу чи заходу Сурйи [Сонця], що може також використовуватися для ректифікації карт народження.

Замість того, щоб описувати всі важливі Йоги [комбінації], які доступні і в інших текстах, Jaimini тільки пояснив деякі з них. Пояснення Шакті-Йоги дає нове розуміння багатьох комбінацій.

Зміст зміст 4 падам 4 розділів (адхйайа)

Адхйайа 1 пада 1:
Благословення. Система Катапайади-варга. Дришти [аспект]. Аргала. Схеми Чара - і Стхира-Карак. Зодіакальне / зворотній напрямок підрахунку раші. Даша-періоди раші. Арудха. Спеціальні Лагны. Варги [дробові карти]. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 1 пада 2:
Свамша в різних раші, грахов в Свамше. З'єднання Сурйа-Раху. Гулика в Свамше. Кету в Свамше. Сурйа і Шукра у взаємовпливі з Карака-амшей, 10-ї, 4-ї та 9-ї бхавами від Свамши. Мангалу і Шукра і 2-а, 7-а, 3-я і 6-я від Свамши. 12-я бхава і Мокша [звільнення]. Характер Дэваты (перевагу); 6-я від Аматйа-Караки. Чорна/біла магія; хімія. Лейкодермия, лепра. 4-я, 5-я, 2-я bhavas від Свамши; дефекти мови. Бідність. Визначення часу результатів. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 1 пада 3:
Арудха-лагно. 11-я бхава і процвітання. 12-я бхава і втрати. Хвороби живота. Передчасне стареение. Процвітання. Раджа-Йога. Особистий транспорт. Влада/положення, політична влада. Воїн / поліцейський. Всі основні правила Свамши. Арудха/Джанма-лагно. Неволя (в'язниця). Проблеми із зором. Символи влади. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 1 пада 4:
УпаПада. Санйаса (зречення від світу, чернецтво) або втрата чоловіка. Сприятливий Сурйа. Дружина в старості. Стан (батьківської) родини чоловіка, красивий чоловік. Розлучення, хвороби чоловіка. Саптамша, здатність до дітородіння. Пророкування часу і якостей кожної вагітності. Хвороби родичів чоловіка (і власника карти народження). Зуби, заїкання, дефекти частин тіла (кінцівки), колір шкіри. Вірність чоловіка, закононародженими / позашлюбні діти. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 2 пада 1:
Оцінка тривалості життя. Перший і основний метод ("три пари"), переважна пара для визначення тривалості життя; Караки. Какшйа-Храша і Какшйа-Вриддхи (скорочення і збільшення базового терміну життя). Другий метод: становище правителя 8-й bhavas для розрахунку тривалості життя, Какшйа-Храша / Какшйа-Вриддхи, Раші-Храша/Раші-Вриддхи. Випарита-йога. Вказує смерть Стхира-Даша; несуть смерть раші; Рудра, Тришула і оцінка приносить смерть раші, Махэшвара, Брахма, інші подробиці оцінки довжини життя. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 2 пада 2:
Стхира-Караки [постійні сигнификаторы] батька / матері. Рудри для батьків; тривалість життя до Трикону від Рудри/Стхира-Карак. Смерть дружини. Смерть близьких людей. Дусту-Марана-Йога, характер смерті. Місце смерті. Знання про термін смерті. Похоронні обряди для батьків. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 2 пада 3:
Навамша-Даша. Стхира-Даша. Перший джерело сили раші по Атма-Караке та іншим грахам. Другий джерело з Гуру і так далі. Третій джерело по положенню в Кендрах і так далі, по Атма-Караке. Четверте джерело впливу згубних грах. Шула-Даша для власника карти народження, його батька, матері і так далі. Брахма-Даша. Чара-Даша. Сприятливий Кету.

Адхйайа 2 пада 4:
Друге джерело сили для застосування в системі Чара-Даша / Навамша-Даша. Двара і Бахйа. Нарайана-Даша (Падакрама-Даша). Карака-Кендради-Даша. Мандука-Даша. Нирайана-Шула-Даша. Інші Даші: Йогардха-Даша, Дриг-Даша, Трикона-Даша, Лагнади-Раші-Даша (додаткове використання Судаша) для оцінки багатства. Розрахунок підперіоди; спеціальне правління Шані (і Кету). Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 3 пада 1:
Раджа-Йога. МахаРаджа-Йога. Визначення часу дії Раджа-Йоги. Царювання / державна служба. Служба. Народження в царській родині; Панчамша; королівські відзнаки. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 3 пада 2:
Визначення несучої смерть раші. Більш детально Какшйа-Вриддхи/Какшйа-Храша. Третій метод розрахунку терміну життя від Лагны і Чандри, Какшйа-Вриддхи/Какшйа-Храша, Раші-Вриддхи / Раші-Храша. Розрахунок часу смерті. Оцінка Навамша Даші, Брахма-Даші та інших. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 3 пада 3:
Четвертий метод оцінки тривалості життя. Смерть по зовнішніх / внутрішніх причин. Характер смерті, смерть з-за помилки; Дусту-Марана-Йога, ниркові хвороби і так далі. Грахов у 8-й бхаве і характер смерті. 2-я і 6-я bhavas в Навамше для аналізу обставин смерті. Грахов в Навамше, Тримшамше і Каулике як причина хвороби. Рудрамша для аналізу смерті. Мандука-Даша в Рудрамше і причина смерті. Шаштйамша для визначення часу прояви згубність для власника карти народження, його батьків, братів / сестер і родичів, подружжя, дітей і ворогів. Визначення сили карак, що несуть смерть і іншу згубність (вчетверте джерело сили, докладні пояснення). Парйайа-Даша (Гочара-Даша). Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 3 пада 4:
Арудха. Упаграхі. Адхана-Лагно. Батько, статевий акт для зачаття, запліднення, викидень, сперма і яйцеклітина. Варнада-Лагно. Фізіологія, стать дитини. Хвороби матері. Зовнішність дитини. Народження дитини. Кількість дітей, Мітхуна [Близнюки]. Дефекти частин тіла. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 4 пада 1:
Дэха, частини тіла, ріст тіла. Відсутність потомства. Варнада-Лагно в подробицях. Щасливе дитинство, нещасна дитина, духовний, освічений, мудрий дитина. Оцінка Пранапада-Лагны і Адхана-Лагны. Коментарі та ілюстрації.

Адхйайа 4 пада 2:
Мараки. Раші-дришти [аспекти знаків]. Зуби і губи. Мітхуна [Близнюки]. Визначення часу пологів. Дефекти у дитини. Викидень. Джанма-Лагно. Інші правила.

Адхйайа 4 пада 3:
Стать дитини. Час народження. Довгота Джанма-Лагны (Лагны народження) від Адхана-Лагны (Лагны зачаття). Зовнішність і підлогу по Вигхати. Варнада-Даша. Пранапада. Гхатика-Лагно. Бхава-Лагно. Вигхати-Лагно. Стать. Час пологів. Хору-Лагно. Навамша-Хору-Лагно. Знищення (смерть/вбивство чоловіка. Зовнішність, погані звички, смерть, пристрасність, характер, переконання, вміння дружини по використанню варг (дрібних карт). Аналіз за Варнада-Лагне. Правителі (місяців) вагітності. Результати правителів вагітності: дефекти плоду, зовнішній вигляд, важкі пологи. І парний непарний раші. Визначення статі. Коментарі та ілюстрації

Адхйайа 4 пада 4:
Сини і дочки, стать потомства. Карта першої менструації, вдівство, посмертні пологи, статевий акт і місце, аморальний секс. Можливість народження дітей. Можливість зачаття. Bhavas, що вказують дітей; Караки дітей. Коментарі та ілюстрації.

Характеристики
Основні
Країна виробникУкраїна
Мова виданняРосійська
Вид палітуркиТвердий
Кількість сторінок318
ISBN978-966-508-353-8
СтанНовий
ВиробникАтма
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 400 ₴
Контакти
+380 (66) 376-93-78
+380 (96) 805-07-57
+380 (63) 436-33-71
вул. Ак. Королева, Одеса, Україна
Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™
+380968050757
Ірина
  • WhatsApp+380968050757
  • Telegram+380968050757

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner