Кошик
428 відгуків
+380663769378
+380968050757
+380634363371
УкраїнаОдеська областьОдесавул. Ак. Королева
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Магазин аюрведи VEDASTAN
 • picture 1
 • picture 2
 • 1
 • 2
Розрахунок Мухурти – сприятливого часу для починання

Розрахунок Мухурти – сприятливого часу для починання

 • Послуга

від 1 160 грн.

Розрахунок Мухурти – сприятливого часу для починання
Розрахунок Мухурти – сприятливого часу для починанняПослуга
від 1 160 грн.
+380663769378
 • +380968050757
 • +380634363371
+380663769378
 • +380968050757
 • +380634363371
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Мухурта – це вибір кращого моменту (кращої дати і часу) для початку виконання будь-якого важливого дії. Вона допомагає використовувати вплив грах[планет] та інших астрологічних чинників сприятливим способом щоб усунути несприятливі впливу і зробити так, щоб результат виконуваної роботи був найбільш плідним. Мухурта допомагає протидіяти перешкодам, які закладені в Джанма-Кундала [карті народження] людини, і нейтралізувати або долати втрати, які вказані в ній. Вона синхронізує дії людини, вплив астрологічних чинників і самі події так, щоб зробити їх найбільш сприятливими і корисними для людини, який виконують роботу або дію.

Таким чином, всякий раз, коли ви робите якесь важливе рішення або починаєте якусь важливу справу у своєму житті, яке або віднімає багато часу і енергії, або суттєво вплине на ваше життя, тоді ви повинні зробити цю дію у відповідності з Мухуртой, тобто так, щоб воно могло принести максимальну користь і життя стало кращим, більш щасливою, що приносить задоволення.

В астрології завжди час початку події (наприклад, час народження людини, час утворення підприємства, час початку весільної церемонії і так далі) береться для розрахунку карт ("гороскопів") і виконання інтерпретацій цих карт. Таким чином, час початку (момент початку) – це найважливіший фактор. Майбутнє людини і події його життя залежать від часу, в який він був народжений. Іронія долі в тому, що людина не може керувати часом, в яке він хотів би народитися. Але інші справи, справи і дії, які він здійснює протягом свого життя, знаходяться в його владі. Він може вибирати час початку виконання своєї роботи. Саме це використовує Мухурта. Якщо час початку роботи сприятливо, то результат дії буде дуже ефективним (отримає підтримку Природи) і буде збігатися з наміром.

Є дуже важливе правило: "Добре розпочату – це наполовину зроблене" або "початок – половина справи". Цей закон виражений у багатьох традиціях і мовами, в тому числі у вигляді прислів'їв.

Питання про сприятливий час зачаття:

– Планую звернутися до Вашого астролога з питання визначення сприятливого часу для зачаття дитини.
Будь ласка, підкажіть яку інформацію необхідно надати Вам для проведення такої консультації.

Визначення сприятливого часу – Мухурта, це більше математична процедура, що не вимагає особистого спілкування, як справжня консультація астролога. Для неї необхідно знати дані народження батьків (дата/час/місце), а також деякі інші.

– Чи Правильно я розумію, що після відправлення необхідної інформації та оплати, я по e-mail отримаю кілька дат?

Зазвичай випадає одна-дві сприятливі дати в місяць. Тому їх кількість залежить від проміжку, який Ви вкажете.

– Як-то мені не зрозуміло, Вашому астролога не потрібен період/довжина циклу у дружини?

Безумовно, всі ми знаємо, що жінка стає плодової тільки деяка кількість днів в місяць. Орієнтовно визначити, що це за дні, можна, спираючись на дані про її місячних циклах.
Ключове слово тут – орієнтовно!
Астролог ж прораховує сприятливі для зачаття часові відрізки, виходячи з астрономічних, математично точних даних. І дає результат, який вже астрологічно точно сприятливий.
То есть, на какое-то количество точно благоприятных дней, женщина уже сама, ориентируясь на свои личные (интимные), природные циклы, накладывает свои благоприятные для зачатия дни, и тогда возможен результат.
Если астролог от рассчитанных по своей системе дней будет отнимать ещё и дни, возможно неплодные у данной женщины, то, во-первых, из благоприятных нескольких дней в месяц останутся всего несколько дней в год, а во-вторых, и в эти несколько дней (вроде бы как, по медицинским расчётам – самых плодных) нет гарантии, что женщина забеременеет.
Зачаття – це настільки нематеріальне-сакральний процес, що керуватися тільки фізіологією при такому ділі, це в корені не вірний підхід. Всім відомі випадки, коли жінка зачинає в самий, за всіма медичними поняттями, неплодный для себе момент, або навпаки, повністю здорова жінка ніяк не може зачати (а причиною може бути все, що завгодно: її психологічна установка, як приховане недовіру своєму чоловікові, або стрес і підвищена відповідальність на роботі...). Таких причин і прикладів навколо нас нескінченність...

Тому, Антон Кузнєцов, вже багато років займаючись консультуванням і розрахунком сприятливого часу, при розрахунку часу зачаття не враховує особистих циклів жінки. Він дає максимально можливу кількість астрологічно сприятливих для зачаття днів, залишаючи жінці самій вирішувати такі інтимні питання як: відчуття чистоти, відкритість до свого чоловіка, можливість і бажання впустити в себе нове життя...

Характеристики
Основні
Тривалість1.0 (година)
Особливості послуги Дистанційні заняття (skype)
Стаж викладача/вчителя20.0 (років)
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 1 160 грн.
Контакти
+380663769378
+380968050757
+380634363371
УкраїнаОдеська областьОдесавул. Ак. Королева
Магазин Аюрведи ВЕДАСТАН™
+380968050757
Ірина
 • WhatsApp+380968050757
 • Telegram+380968050757